نرم افزار فروشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی

نرم افزار فروشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی که در هر فروشگاه آرایشی و بهداشتی می توان از نرم افزار فروشگاهی سام ورز برای افزایش دقت و سرعت در عملیات فروش و کنترل موجودی کالاهای فروشگاه استفاده کرد. در نرم افزار فروشگاهی سام ورز بیش از 5,000 کالا به روز به همراه بارکد آن از پیش تعریف شده است تا استفاده از نرم افزار فروشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی  را بدون صرف زمان طولانی برای تعریف کالاها در کمترین زمان ممکن آماده کند. به روز رسانی قیمت کالا ها با ساده‌ ترین روش و در سریع‌ ترین زمان ممکن است و حتی در هنگام فروش امکان‌پذیر است.

 امکانات نرم افزار بخش عمومی
چاپ فیش روی پرینتر تغییر کاربر از طریق صفحه کلید
تعریف کاربران ساخت پشتیبان و برگردان بانک اطلاعاتی
تغییر بانک اطلاعاتی امکان استفاده نرم افزار در صندوق فروشگاهی
اتصال مستقیم نرم افزار به دستگاه کارتخوان
نرم افزار فروشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی
نرم افزار فروشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی

نرم افزار فروشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی بخش حسابداری

امروزه نقش نرم افزار حسابداری فروشگاهی در بهبود کسب وکار یک فروشگاه آرایشی و بهداشتی موفق غیر قابل انکار است. نسخه آرایشی و بهداشتی سام ورز یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی مناسب برای همه فروشگاه‌ های  آرایشی و بهداشتی است.

استفاده از نرم افزارهای حسابداری ویژه فروشگاه‌ های لوازم آرایشی و بهداشتی سبب می ‎شود که در امر محاسبه کردن اجناس و فروش آن‌ ها امنیت خاطر داشته باشید ضمن اینکه، موجب جذب و افزایش مشتریان نیز خواهد شد. یکی از مزیت‌های مهم و اساسی استفاده نرم افزارهای فروشگاهی در لوازم آرایشی و بهداشتی، به صفر رساندن مشکلات محاسباتی است. با استفاده از این سیستم همزمان که اطلاعات محصولات را وارد می کنید می‌توانید درصدهای اعمالی تخفیفات و نرخ مالیاتی اجناس را نیز وارد کنید.

 امکانات نرم افزار بخش حسابداری
گزارش تجمیعی فروش گزارش تجمیعی مرجوعی فروش
گزارش خالص فروش مشاهده تغییرات ثبت شده قیمت کالا
تسویه فاکتورها اختصاص دریافت ها به فاکتورها
ثبت دریافت وجه ، چک  – حسابداری ثبت سندهای حسابداری ( افتتاحیه و اختتامیه)
مشاهده لیست اسناد حسابداری گزارش سود فروش
گزارش مالی فروش فروشندگان مبالغ فروش ماه های سال
مبلغ فروش ماهیانه به تفکیک روز گزارش دریافت و پرداخت
گزارش سود و زیان گزارش تراز آزمایشی در سطوح مختلف
گزارش صورت وضعیت بدهکار – بستانکار ایجاد سال مالی جدید
پرداخت فاکتورهای دارای مانده حساب معرفی هزینه ها
ثبت هزینه ها ثبت پرداخت ها
گزارش مالی فروش در فروشگاه گزارش از فروش صندوق ها
گزارش فروش اعتباری (باشگاه مشتریان) گزارش تجمیعی هزینه ها
گزارش به تفکیک هزینه ها

نرم افزار فروشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی

نرم افزار فروشگاهی صنف آرایشی و بهداشتی بخش خزانه داری

نرم افزارهای حسابداری فروشگاهی سام ورز ویژه شغل های مختلف و بر اساس نیازمندهای گوناگون همه کسب و کارها، به صورت تخصصی طراح شده است. و نرم افزار فروشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی با ارائه امکاناتی از جمله عملیات ثبت و چاپ فاکتورها، عملیات بانکی ، تعریف بانک ها و چک‌ها ، سر رسید چک ها ، وضعیت چک ها ، عملیات حسابداری، عملیات کالا، انبار و … متناسب با قوانین روز مالیاتی برای این کسب و کار موجب سهولت در عملکرد می‌شود.
نرم افزار فروشگاهی صنف آرایشی و بهداشتی سام ورز به صورت دقیق، متناسب با نیاز‌های یک فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی ، از قبیل ثبت و چاپ فاکتور خرید و فروش، قابلیت اتصال به کارتخوان بانکی و بارکدخوان و همچنین امکانات کاربردی، ظاهری زیبا،و محیط کاربری آسان مناسب برای مغازه‌‌ ها و فروشگاه ها طراحی و ارائه شده است. شما می‌توانید برای برخورداری از اطلاعات بیشتر، با شماره 43489187 تماس بگیرید.

 امکانات نرم افزار بخش خـزانه داری
تعریف برگه ها اعم از نقدی – چک – سفته امکان تعریف بانک ها به صورت نامحدود
تعریف چک ها وصول چک
واگذاری یا خرج چک برگشت چک
اخطار وضعیت چک ها (سر رسید چک ها) تسویه حساب ها
تعریف حساب ها گزارش عملکرد طرف حساب ها (مشتریان و منابع خرید)
گزارش عملکرد چرخش حساب ها

نرم افزار فروشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی

نرم افزار حسابداری لوازم آرایشی و بهداشتی بخش مدیریت کالا

فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی برای مدیریت بهتر و روند سریعتر و دقیق تر فعالیت های خود از نرم افزارهای فروشگاهی استفاده می کنند. نقش نرم افزار حسابداری فروشگاهی سام ورز در بهبود روند صنف آرایشی و بهداشتی خیلی موفق بوده است. مدیریت فروشگاه بدون کمک نرم افزار حسابداری فروشگاهی بسیار زمان گیر است. ولی شما برای بهبود بخشیدن به روند کاری خود می توانید از نرم افزار فروشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی سام ورز استفاده کنید تا در روند کاری خود از لحاظ دقت و سرعت به فروشگاه خود رونق خاصی بدهید.

شناسایی کردن کالاها توسط بارکد خوان و خواندن اطلاعات از ترازوهای دیجیتال رایج بازار امکان صدور فاکتور فروش را خیلی سریع‌ تر و دقیق‌ تر ساخته است. دریافت کردن فاکتورهای چاپی متنوعی مانند فاکتور فروش با ستون قیمت روی کالا، قیمت فروشگاه و… با امکان شخصی سازی آنها از باشگاه مشتریان امکان پذیر است.

 امکانات نرم افزار بخش مدیریت کالا
امکان ثبت کالا بصورت نامحدود
مشاهده واحد های کالا
تعیین نرخ مالیات برارزش افزوده برای هر کالا تعیین نام لاتین برای کالاها
تعیین قیمت فروش عمده برای کالا مشاهده لیست کالاهای موجود
گزارش از فروش کالاها گزارش موجودی
چاپ بار کد بروی لیبل مخصوص با پرینتر بار کد امکان تعریف گروه بندی کالا
اعمال تخفیف گروهی کالاها – حراج فصلی گزارش فروش بر اساس گروه بندی
گزارش از خرید و فروش کالا گزارش اقلام بدون گردش
گزارش از تبت کالاهای چند قیمتی امکان انتخاب و تغییرات گروهی کالا
امکانات ورود و خروج اطلاعات کالا

 

نرم افزار فروشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی
نرم افزار فروشگاهی لوازم آرایشی و بهداشتی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی سام ورز چه امکاناتی را برای صاحبان فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی ها فراهم می‌آورد؟ امکان معرفي كالا به صورت نامحدود /  امکان تعریف تخفیف‌های متنوع در بازه‌های زمانی متفاوت برای کالاها / دارای محیط کاربری ساده و آسان / ارسال پیامک‌ جهت مناسبت‌ های مختلف مانند فروش ویژه و تخفیفات جدید / قابلیت اتصال به انواع کارتخوان بانکی، بارکدخوان، فیش پرینتر و ترازوی دیجیتال / اخطار در مورد كالاهايي كه با ضرر يا سود كم در حال فروش هستند و …..

برای مشاهده تمامی امکانات و قالیت های نرم افزار فروشگاهی سام ورز در بخش ارتیاط با مشتری ، مدیریت خرید و فروش و مدیریت انبار می توانید اینجا کلیک کنید و برای دریافت اطلاعات کامل و دقیق در رابطه با نرم افزار حسابداری فروشگاهی سام ورز با شماره 43489187 تماس بگیرید.